پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

روش جالب شناخت خواستگار با نگاه به خطوط پیشانی اش!

ساعت 24- در اکثر افراد خطوط چروک پیشانی وجود دارد که این خطوط نشانگر ویژگی های روحی و جسمی است . جالب است بدانید هر یک از خطوط روی پیشانی معانی مختلفی دارند و با آن می توانیم خواستگار خود را شناسایی کنیم. در این بخش به شما آموزش می دهیم که چگونه با نگاه به خطوط صورت خواستگارتان ، به ویژگی های او پی ببرید؟

این خطوط روی پیشانی شخصیت خواستگارتان را لو می دهد

افرادی که بین دو ابروی خود یک خط چین عمودی دارند ، معمولا خودخواه و جدی بوده و کمتر عاطفی هستند. این قبیل اشخاص سر سخت و مقاوم هستند و قدرت عزم و تصمیم گیری بالایی دارند.
افرادی که روی پیشانی خود دو خط چین عمودی دارند ، فردی دوست داشتنی ، دلسوز و مهربانند و دیدشان به همه چیز بسیار متفاوت است.
افرادی که روی پیشانی خود خطوط زاویه دار ، دارند به مسائل سریع و بیش از حد واکنش نشان می دهند.
افرادی که روی پیشانی خود بیش از دو خط عمودی دارند ، فردی کمال گرا هستند که قبل از تصمیم گیری مسائل را تجزیه و تحلیل می کنند.

از روی خطوط افقی پیشانی بیماری هاتان راتشخیص دهید
خطوط افقی روی پیشانی و مکان آن ها از نزدیکی محل رویش مو تا ابروها هر کدام معنای مختلفی دارند و با طالع بینی مرطبتند.
وجود خطوط افقی بر روی پیشانی بدین معنا است که بر شما استرس زیادی وارد شده و نگرانی های زیادی دارید . همچنین داشتن این خطوط به معنای نشانه اختلال در عملکرد سیستم گوارش مخصوصا معده است . پس لازم است به نوع غذایی که می خورید دقت کنید و استراحت کافی داشته باشید همچنین به مقدار کافی آب مصرف کنید.
از روی چین و چروک پیشانی شغل خود را انتخاب کنید
بر اساس عقید برخی ها خطوط چین و چروک روی پیشانی با طالع بینی افراد ارتباط دارد و به آن سفر از زحل تا ماه می گویند.

خواستگار شناسی با خطوط چین و چروک روی پیشانی
خط زحل: کسانی که خط زحل را روی پیشانی خود دارند ، تمایل زیادی به شغل مهندسی و حفاری معدن، مترجمی زبان های خارجی و کشاورزی دارند و بیشتر وتشان را در طبیعت می گذرانند.
خط مشتری:کسانی که خط مشتری را روی پیشانی خود دارند ، به کسب علم و دانش علاقه فراوان دارند و دارای اعتقادات مذهبی هستند . این افراد به مال اندوزی و جمع کردن ثروت ، غذا علاقه مند هستند و بسیار پر خور هستند.
خط مریخ: کسانی که خط مریخ را روی پیشانی خود دارند ، خودخواه و تهاجمی هستندو به سرعت واکنش تندی به رفتار دیگران نشان می دهند و سرسخت و شجاع هستند.

معانی مختلف خطوط چروک روی پیشانی
خط خورشید: کسانی که خط خورشید را روی پیشانی خود دارند ، توانایی فعالیت در یک جایگاه و مقام بالا را دارند و افراد دارای اعتبار و قدرت هستند که علاقه مندند برای دولت کار کنند.
خط ونوس: کسانی که خط ونوس را روی پیشانی خود دارند ، علاقه مند به هنر ، موسیقی و آواز هستند و عاشق سرگرمی و لذت بردن از هنرمی باشند.
خط عطارد: کسانی که خط عطارد را روی پیشانی خود دارند ، در کار فروش، کارآفرینی، راه اندازی کسب و کار یا روزنامه نگاری عملکرد خوبی دارند و دارای روابط اجتماعی قوی هستند.
خط ماه: کسانی که خط ماه را روی پیشانی خود دارند ، به شعر و موسیقی علاقه مندند و غذا خوردن را بسیار دوست دارند.
نمناک

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s