پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

15 ماهیگیر هندی آزاد شدند

ساعت24-یک مقام بلند پایه هند اعلام کرد: ایران 15 ماهیگیر این کشور را که پنج ماه پیش بطور غیر قانونی وارد آب‌های جزیره کیش شده بودند، آزاد کرده است.

به گزارش روزنامه ایندیانا، این افراد که از منطقه اوتارا کاندا هند بودند پس از آزادی روانه امارات شدند.

این افراد 27 جولای سال گذشته با یک کشتی آماراتی بطور غیر قانونی وارد آبهای جزیره کیش شده بودند که توسط نیروهای ایرانی بازداشت شدند.
فرماندار منطقه اوتاراکاندا پس از بازداشت این افراد در نامه ای به 'سوشما سواراج' وزیر خارجه هند از وی خواسته بود برای آزاد این افراد تلاش کند.
به گفته ناکول معاون فرماندار منطقه اوتارا کاندا، به هنگام بازداشت ماهیگیران هندی ،سه ماهیگیر اماراتی نیز بازداشت شدند که به دلیل فرار یکی از ماهیگیران اماراتی،مقامات ایرانی تصمیم به تمدید بازداشت دیگر ماهیگیران گرفتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s