پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳

سردار نقدی:

چهل ساله شدن انقلاب نشان از ناکامی توطئه های دشمن دارد

 سردار نقدی

ساعت 24- معاون اجتماعی و فرهنگی سپاه پاسداران گفت: رسیدن انقلاب اسلامی به چهل سالگی خود ناکامی توطئه های دشمن در طی این سال ها برای از بین بردن انقلاب و نظام ما را نشان می دهد.

 سردار پاسدار محمدرضا نقدی پنجشنبه شب در اجتماع بزرگ مردم قزوین به مناسبت چهل سالگی انقلاب در مسجد امام خمینی (ره) قزوین افزود: دشمن می خواهد به مردم ایران القاء کند که در حوزه اقتصادی و معیشتی به بن بست رسیده اند، اما هنوز از این موضوع غافل است که پیروزی در هر شکل با انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی خود قرار دارد و دستاوردهای ما طی 40 سال گذشته همواره ثابت کرده که نظام استکباری و سرمایه داری نتوانسته کوچکترین مانعی در مسیر توسعه و اعتلای نظام ما ایجاد کند.
سردار نقدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی همیشه به تنهایی از پس مشکلات خود برآمده است، تصریح کرد: انقلاب همواره از ابتدای پیروزی خود تاکنون تنها و یک تنه در مقابل هجمه های دشمن که در راس آنها آمریکا و اسرائیل جنایتکار قرار دارد، ایستادگی کرده است.
معاون اجتماعی و فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شرایطی که موجب سرنگونی رژیم طاغوت شد، گفت: نباید فراموش کنیم انقلاب ما با اینکه تمام نیروهای پلیس، ساواک،رسانه و استکبار جهانی با محمدرضا شاه همراه بودند با هدایت های امام (ره) و پیروی مردم از ایشان پیروز میدان شد.
وی به شهدای ترور انقلاب اسلامی اشاره کرد و یاد و خاطره آنان را گرامی داشت و گفت: بعد از انقلاب اسلامی، گروهک های ضد انقلاب از جمله لیبرالیست ها، کمونیست ها و حتی سطلنت طلب ها 17 هزار ایرانی را به شهادت رساندند و هدفشان براندازی انقلاب اسلامی بود، اما باز هم جریان انقلاب از این بحران ها عبور کرد و پیروز باقی ماند.
این مسئول در بخش دیگری از صحبت های خود با تشریح اوضاع جنگ در دهه 60، اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای پایش و رصد تحرکات دشمن به تاسیس وزارت اطلاعات اقدام کرد، اما این سازمان در آن دوران حتی چند نیروی اطلاعاتی با تجربه نداشت و همه جوان و دانشجو تحت فرماندهی محسن رضایی بودند که توانستند از حریم انقلاب اسلامی دفاع کنند.
سردار نقدی به توانمندی های ایران در حوزه انرژی، نیروی انسانی، علم و فناوری و نقدینگی مالی اشاره کرد و اظهار داشت: کشور ما با داشتن بنزین، گاز، معادن مس، روی، تیتانیوم و فناوری علوم هسته ای و داشتن سلاح های پیشرفته دفاعی و نظامی مقام بالایی در منطقه دارد و دشمن از این ظرفیت ها می ترسد.
معاون اجتماعی و فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود مشکلات اخیر معیشتی در کشور را ناشی از نقدینگی های سرگردان دانست و گفت: وجود یک هزار و 700 میلیارد تومان نقدینگی سرگردان در دست مردم که گاها در بازار سکه و ارز روانه می شود، تعادل اقتصادی جامعه را برهم زده و لازم است که در این حوزه شاهد تحرک مدیریت اجرایی کشور باشیم.
سردار نقدی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی ما را از دستاوردهای انقلاب غافل نمی کند، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با وجود همه تحریم ها و هجمه های دشمن، در مسیر بالندگی و سربلندی قرار دارد و ما در مقایسه با کشورهای غربی همواره به نسبت 40 سال پیش با رشد عظیمی روبرو بوده و هستیم که نباید این مساله مورد بی توجهی قرار بگیرد.
معاون اجتماعی و فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: راه حل برون از مشکلات اقتصادی و مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن بازگشت به مسیر انقلابی است.
وی در پایان یادآور شد: رمز پیروزی کشور نام مقدس انقلاب اسلامی است و همواره در راه نظام و انقلاب و ولایت فقیه بودن می تواند ما را گزند همه تهدیدات مصون نگه دارد.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s