جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲

واکنش ظریف به اظهارات پمپئو؛ ایران هرگز به کشوری که آمریکا می‌خواهد تبدیل نمی‌شود

ظریف

ساعت24-وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ایران هرگز به کشوری که آمریکا می‌خواهد تبدیل نمی‌شود. هر وقت و هر جا که آمریکا دخالت می‌کند، آشفتگی، سرکوب و خشم هم به دنبالش می‌آید.

محمدجواد ظریف در توییتر خود در واکنش به سخنان پمپئو نوشت: ایران هرگز به کشوری که آمریکا می‌خواهد تبدیل نمی‌‌شود هر وقت و هر جا که آمریکا دخالت می‌‌کند، آشفتگی، سرکوب و خشم هم به دنبالش می‌‌آید.

وی افزود: آن روز که ایران بخواهد برای تبدیل شدن به کشوری «عادی» به تقلید از دولت‌های دست‌نشانده آمریکا و «مدل‌های حقوق ‌بشری» پمپئو روی بیاورد - خواه شاه باشد یا سلاخان فعلی- هرگز فرانخواهد رسید. (روزی خواهد بود که جهنم یخ ببندد!) بهترین کار برای آمریکا این است که با از دست دادن ایران کنار بیاید.

منبع: ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s