شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸

طارمی: شانس ثبت گل‌های بیشتری را برابر ویتنام داشتیم

ساعت 24- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: شانس ثبت گل‌های بیشتری را مقابل ویتنام داشتیم، اما در نهایت نتوانستیم از فرصت‌ها سود ببریم.

مهدی طارمی پس از دیدار مقابل ویتنام گفت: خوشبختانه بازی با پیروزی تیم ما به پایان رسید و ما توانستیم ۲ گل به حریف بزنیم و این در حالی بود که شانس ثبت گل‌های بیشتری را هم داشتیم، اما در نهایت نتوانستیم از فرصت‌ها سود ببریم. اما چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد این است که سه امتیاز بازی را کسب کردیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره کسب نتایج تیمش برابر حریفان در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا افزود: به نظرم تیم ملی فوتبال ویتنام در این بازی تا حدودی هجومی‌تر و بازتر بازی کرد. آن‌ها اگر به نتیجه نمی‌رسیدند احتمال حذف شان زیاد بود و این همین مساله باعث شد تا آن‌ها باز بازی کنند.

طارمی درباره بازی مقابل تیم ملی فوتبال عراق گفت: گام اولمان را برای صعود برداشتیم و توانستیم به موفقیت دست پیدا کنیم. جا دارد از حمایت هواداران نیز تشکر کنم و امیدوارم این حمایت‌ها در دیدارهای آتی ادامه داشته باشد. در بازی با تیم ملی فوتبال عراق برای پیروزی گام خواهیم برداشت و ان شاالله به برد خواهیم رسید.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s