پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸

علاء الدین بروجردی: ماموریت سه فرد منتخب کمیسیون امنیت در تلفیق این است که در جهت تقویت امنیت اقدام کنند

بروجردی

ساعت24-عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه امنیت اولویت اول کشور است گفت: هیچ پروژه ای در محیط ناآرام قابل اجرا نیست بنابراین منطق حکم می کند اگر در پروژه‌های عمرانی هم می خواهیم کم بگذاریم اما در امنیت نباید کم گذاشت.

علاءالدین بروجردی در رابطه با بودجه دفاعی کشور اظهار کرد: بدون امنیت واقعا کاری نمی‌توان انجام داد و هیچ پروژه ای در محیط ناآرام قابل اجرا نیست بنابراین منطق حکم می کند اگر در پروژه‌های عمرانی هم می خواهیم کم بگذاریم اما در امنیت نباید کم گذاشت.

او ادامه داد: در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برای تقویت وضعیت امنیتی و مرزی، جلسات متعددی برگزار شد و سه فرد منتخب کمیسیون امنیت ملی هم ماموریتشان همین است که در جهت رفع کاستی ها و تقویت امنیت اقدام کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: بالاخره در همین محدودیت ها، اولویت ها مهمترین نکته است و اولویت اول تامین امنیت است.

شفقنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s