یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸

وضعیت جاماندگان سهام عدالت تعیین تکلیف می‌شود

دژپسند

ساعت 24-وزیر اقتصاد و دارایی درباره وضعیت جاماندگان ثبت‌نام سهام عدالت در کشور، گفت: این موضوع را در حال بررسی هستیم و پس از روشن شدن قانون آزادسازی سهام، این موضوع هم تعیین تکلیف می‌شود.

فرهاد دژپسند ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره سفرهای استانی خود اظهارداشت: ما در استان‌ها حاضر شده و از دیدگاه‌ها و نظرات مسئولان استانی، دانشگاهیان و فعالان اقتصادی، بهره‌مند می‌شویم.

وی افزود: در این سفرها مشکلات فعالان اقتصادی را با دیدگاه‌های مختلف ارزیابی کرده و از این نظرات در مسیر طراحی سیاست‌ها استفاده می‌کنیم.

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: استان گلستان یکی از استان‌های مهم شمال کشور است و از ظرفیت خوبی دارد که موقعیت جغرافیایی آب و هوا و وجود مناطق مرزی ظرفیت‌های خوبی در استان محسوب می‌شود.

دژپسند اظهار کرد: امروز از نزدیک موضوع گمرکات و منطقه آزاد استان را ارزیابی کردیم تا بتوانیم کار را پیش ببریم و چند پروژه نیز امروز در استان افتتاح شد.

وی افزود: در بین مردمان استان گلستان وحدت قابل توجهی بین مذاهب مختلف وجود دارد و مردم اهل شیعه و سنت استان گلستان الگوی بسیار خوبی در سراسر کشور هستند و فردا را فراموش نخواهند کرد و با وحدت کامل در صحنه حاضر خواهند شد تا از استقلال سیاسی و اقتصادی خود پاسداری کنند.

وزیر اقتصاد و دارایی همچنین درباره وضعیت جاماندگان ثبت‌نام سهام عدالت در کشور هم، گفت: این موضوع را در حال بررسی هستیم و پس از روشن شدن قانون آزادسازی سهام، این موضوع هم تعیین تکلیف می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s