یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۶

ریزش کوه در نقاط مختلف مسیر جم به سیراف

ساعت 24- رئیس اداره راهداری‌وحمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان جم گفت: امروز به دلیل بارندگی در برخی نقاط مسیر جم به سیراف کوه ریزش کرده است.

سامان قلی‌پور اظهار داشت: بارندگی از صبح امروز بدون وقفه آغاز شده و تا ساعت 18 امروز جم رکورددار بارش باران رحمت‌الهی در استان بوشهر بوده است.

رئیس اداره راهداری‌وحمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان جم بیان کرد: شهرستان جم به دلیل شرایط کوهستانی که دارد در مواقع بارندگی خطر ریزش کوه وجود دارد و اداره راه با تمام توان در خدمت‌رسانی به مردم آماده است.

وی تصریح کرد: امروز و در پی بارندگی که وجود داشت و همچنان نیز ادامه دارد در چندین نقطه مسیر پرتردد جم به سیراف کوه ریزش کرده و تردد در برخی ساعات با دشواری انجام شده است.

قلی‌پور خاطرنشان کرد: از ساعت 16 امروز تاکنون ریزش‌برداری در مسیر جم به سیراف توسط راهداران انجام می‌شود و با بسیج تمام امکانات برای رفع مشکلات مسیر در تلاش هستیم و نیروهای راهداری در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

وی بیان کرد:با توجه به احتمال ریزش کوه در نیمه‌های شب، راهداران شهرستان در محورها به صورت شیفت بندی گشت‌زنی خواهند کرد و مردم در صورت عدم ضرورت از محورهای کوهستانی تردد نکنند و در غیر این صورت با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s