سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶

مسکو: ایران برای دریافت اس- ۴۰۰ روسیه درخواستی نداشته است

ساعت24- «ولادیمیر یرماکوف» رئیس بخش منع گسترش سلاح در وزارت امور خارجه روسیه گفت ایران درخواستی برای واردات سامانه اس ۴۰۰ روسیه نداشته است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، یرماتوف در پاسخ به سوال همین خبرگزاری درباره اینکه آیا ایران وروسیه در صدد فعالسازی مذاکرات میان خود در این زمینه هستند، اظهار کرد: بهتر است برای پاسخ این سوال با وزارت دفاع روسیه تماس گرفته شود. براساس اطلاع ما، دوستان ایرانی ما تاکنون درخواست خرید اس ۴۰۰ از روسیه نداشته اند.

پیش از این سفیر روسیه در ایران به اسپوتنیک گفته بود که تهران درخواستی برای خرید سامانه موشکی اس ۴۰۰ از روسیه نداشته است.

وی در پاسخ به سوالی درباره درخواست تهران برای خرید سامانه موسکی اس ۴۰۰ گفت که تا آنجا که من اطلاع دارم، ایرانی ها چنین درخواستی را مطرح نکرده اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s