سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹

خبر استعفای اعضای شورای شهر شهمیرزاد تائید نشد

ساعت 24- برخی منابع از استعفای دسته‌جمعی اعضای شورای شهر شهمیرزاد درحرکتی اعتراضی خبر دادند، اما مدیرکل شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی استانداری سمنان این خبر را تائید نکرد.

ساعتی پیش برخی منابع از استعفای دسته‌جمعی اعضای شورای شهر شهمیرزاد خبر دادند خبری که علت آن «برخی رویه‌ها و درخواست‌هایی که تا امروز جامه عمل پوشانده نشده است» عنوان می‌شود حال‌آنکه راضیه شهاب مدیرکل امور شهرداری‌ها و شورا‌های اسلامی استانداری سمنان در گفتگو با خبرنگار مهر، این خبر را تائید نکرد.

شهاب بابیان اینکه در جریان این امر نیستیم، گفت: هنوز هیچ تماس، نامه و یا اظهارنظری دراین‌باره به بنده اعلام‌نشده است.

وی افزود: البته من در سفر شاهرود و دامغان به مناسبت افتتاح پروژه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی، استاندار سمنان را همراهی می‌کنم، اما تا کنون چنین خبری را نشنیده ام و نمی‌توانم آن را تائید کنم، اما این امر را مورد بررسی قرار خواهم داد.

صبح فردا استاندار سمنان قرار است در سفری به مهدی‌شهر پروژه‌های دهه فجر این شهرستان و همچنین شهر شهمیرزاد را نیز افتتاح کند به نظر می‌رسد این خبر در آستانه سفر استاندار کمی جالب توجه است.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s