سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱

یک سرباز در درگیری با قاچاقچیان در زاهدان آسمانی شد

ساعت 24- شب گذشته یک خودروی یگان تکاوری ۱۰۶ «قطارخنجک» زاهدان در تعقیب و گریز با خودروی قاچاقچیان دچار انحراف از جاده شده و سرباز «محمد حسینی» آسمانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای ناجا، شب گذشته خودروی یگان تکاوری ۱۰۶ «قطار خنجک» زاهدان در تعقیب و گریز با خودروی قاچاقچیان دچار انحراف از جاده شده و سرباز محمد حسینی به دوستان شهیدش پیوست.

بنابراین گزارش، در این حادثه تعدادی دیگر از پرسنل این یگان نیز دچار مصدومیت شدند که حال یکی از آنان وخیم است و هم اکنون در بخش(ICU) بستری است.

گفتنی است، سرباز حسینی مجرد، ساکن شهر قوچان از توابع استان خراسان رضوی بود. پیکر این سرباز فداکار فردا جهت تشییع به زادگاهش منتقل می‌شود.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s