سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱

آذری جهرمی از توسعه اینترنت 5G در سال ۹۸ خبر داد

ساعت 24- محمدجواد آذری جهرمی در حساب شخصی خود در فضای مجازی از توسعه اینترنت 5G برای سال ۹۸ خبر داد.

آذری جهرمی که پیش‌تر در اینستاگرام خود با هشتگ #گزارش_به_مردم از راه اندازی زیرساخت اینترنت 5G در شهرها و شهرستان‌ها سخن گفته بود، حال طی یک توئیت از همگانی شدن این تکنولوژی در سال ۹۸ خبر داده است.

وزیر ارتباطات که در این توئیت از هشتگ #دسترسی_همگانی سخن گفته است، ابراز امیدواری کرده که با وجود مانع بودن تحریم‌ها تلاش بیشتری برای امکان دسترسی به نسل جدید اینترنت 5G برای همه مردم انجام خواهد شد.

متن توئیت محمد جواد آذری جهرمی از این قرار است: "پیش به سوی 5G! هدفی است که در کنار توسعه IOT برای سال ۹۸ در نظر داریم. هم‌اکنون، تمامی شهرها و بیش‌از ۶۶% روستاهای دارای پوشش 3G و 4G هستند که در سال آینده باوجود مانع بودن تحریم‌ها، تلاش بیشتری برای گسترش دسترسی همگانی انجام خواهیم داد. نسل جدید ارتباطات منتظر ماست! "

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s