شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱

جزئیات جلسه غیرعلنی امروز مجلس/ سقف بودجه مصوب کمیسیون تلفیق تغییر نمی‌کند

ساعت24-نماینده مردم خمینی‌شهر در تشریح جلسه غیرعلنی مجلس گفت: با توجه به صحبت‌های وزیران دولت و نمایندگان مجلس در جلسه غیرعلنی، سقف بودجه تصویبی در کمیسیون تلفیق در مجلس تغییری نخواهد کرد و نمایندگان مصوبات کمیسیون تلفیق را عینا تصویب خواهند کرد.

محمد جواد ابطحی در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز صبح مجلس گفت: در این جلسه تاکنون وزیران صنعت، معدن و تجارت و نفت گزارشی در مورد وضعیت اقتصادی کشور به نمایندگان مجلس ارائه کرده‌اند، همچنین غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون تلفیق هم در مورد روند بررسی بودجه سال ۹۸ کل کشور گزارشی به نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: قرار است علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی نیز در پایان جلسه غیرعلنی جمع‌بندی نهایی در مورد لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور را انجام دهد و موضوعات مربوط به آن تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس اظهار داشت: با توجه به صحبت‌هایی که وزیران دولت و نمایندگان مجلس تاکنون انجام داده اند، به نظر می‌رسد سقف بودجه هیچ تغییری نکند و مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس عینا تصویب شود.

وی افزود: نمایندگان در نوبت عصر مجلس نیز وارد بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور می‌شوند.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s