سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۳

شفر مامور انجام کاری که قلعه نویی و برانکو نتوانستند!

ساعت24 -استقلال سومین تیم ایرانی است که با تیم الدوحیل قطر بازی می‌کند. اما پیش از استقلال ذوب آهن و پرسپولیس در خانه الدحیل بازی داشتند اما هیچ کدام موفق به بردش نشدند. برانکو و قلعه نویی نتوانستند از تیم سرسخت الدحیل برد بگیرند ال باید دید شفر قادر به انجام این کار است یا خیر.

استقلال سومین تیم ایرانی است که با تیم الدوحیل قطر بازی می‌کند. برای نخستین بار در ۲۳بهمن سال ۹۶ ذوب آهن اصفهان مهمان الدوحیل بود. شاگردان امیر قلعه‌نویی با گل دقیقه ۱۲ استنلی کی‌روش از میزبان پیش افتادند. این برتری تا پایان نیمه نخست ادامه داشت. در ۴۵ دقیقه دوم اما ورق بازی برگشت و کریم بوضیاف در دقایق ۷۴ و ۷۶ دروازه رشید مظاهری را باز کرد و نام تائه هی در دقیقه ۸۴ ضربه نهایی را وارد کرد تا ژنرال و شاگردانش با دست خالی میدان دوحه را ترک کنند. ذوب‌آهن در بازی برگشت هم بازی را با گل دقیقه ۸۴ اسماعیل محمد واگذار کرد. الدوحیل با توجه به اینکه صعودش قطعی شده بود، در این مسابقه با تیم دوم به میدان آمده بود و از آن ذوب آهن امروز مرتضی تبریزی در استقلال بازی می‌کند.

برانکو و پرسپولیس هم دست خالی برگشتند

دومین تیم ایرانی که در دوحه با الدوحیل بازی کرده پرسپولیس است. تیم قطری بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱۵ توسط معزعلی به گل رسید. حملات الدوحیل تا دقیقه ۳۰ داشت. اما در نیمه دوم پرسپولیس شروع بهتری داشت اما هرچه به پایان بازی نزدیک‌تر شدیم حملات و ضدحملات الدوحیل بیشتر و خطرناک‌تر شد پرسپولیسی‌ها خوش‌شانس بودند که گل دوم را دریافت نکردند. گادوین منشا هم به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه ۷۹ به میدان آمد. پرسپولیسی‌ها با همین یک گل به بازی برگشت امیدوار شدند. شاگردان برانکو بعد از باخت درقطر شروع خوبی هم در ورزشگاه آزادی نداشتند. کریم بوضیاف با گل دقیقه ۳۷ رویاهای پرسپولیس را خراب کرد تا تیم ایرانی بازنده به رختکن برود. در دقیقه ۵۷ بازی جلال حسینی بازی را به تساوی کشاند. گل به خودی مدافع الدوحیل در دقیقه ۷۶ و پس از آن گل دقیقه ۷۸ منشا یک بازگشت رویارویی را برای قرمزها رقم زد.

منبهع:ایلنا

نظرات

  • سهراب ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۷
    0 0
    تیم شما هم دست خالی و با آبروریزی برمیگرده

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s