سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴

هاشمی طبا: امیدواریم با آمدن رئیسی، قوه قضاییه ثبات بیشتری یابد

هاشمی طبا

ساعت24 - فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: به نظر بنده حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی شایستگی ریاست بر قوه قضاییه را دارند.

سیدمصطفی هاشمی‌طبا فعال سیاسی اصلاح طلب، با اشاره به احتمال حضور حجت الاسلام رئیسی به عنوان رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی سوابق بسیار زیادی در قوه قضاییه دارند و به اصطلاح با پیچ و خم‌های این دستگاه بسیار آشنا هستند و به نظر بنده حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی شایستگی ریاست بر قوه قضاییه را دارند.

وی با بیان اینکه کار دستگاه قضا بسیار بسیار سنگین و طاقت‌فرساست، تاکید کرد: به نظر من حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی شایستگی ریاست بر قوه قضاییه را دارند.

وی با بیان اینکه اطاله دادرسی و همچنین انباشت پرونده، از جمله مشکلات دستگاه قضاست که امیدواریم حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در پی حل این مشکلات برآیند، گفت: آشنایی مردم با قوانین برای پیشگیری از وقوع جرم، می‌تواند یکی از اقدامات ویژه قوه قضاییه در زمان ریاست آقای رئیسی باشد.

هاشمی‌طبا در پایان ضمن انتقاد از اِعمال برخی اقدامات سلیقه‌ای در دستگاه قضا در دهه ۷۰ اظهار کرد: دستگاه قضا در طول ۴۰ سال گذشته دستخوش تغییرات فراوانی شده است و امیدواریم در سال‌های آتی با مدیریت آقای رئیسی در مسند ریاست این قوه، ثبات بیشتری را در دستگاه قضا شاهد باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

  • ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۰
    0 0
    امیدوارم با حضور این شخصیت برجسته؛ ریشه های فساد و عاملان بی نظمی در نظام اقتصادی کشور با تمام قدرت خشکانده شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s