چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های منتهی به شمال از امروز

ترافیک

ساعت24 - رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه تا روز شنبه ۲۵ اسفند ماه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

 سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۵ اسفند ماه از جاده‌های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۲۴ اسفند از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورانپلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه ۲۴ اسفند از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ اسفند ماه از جاده هراز ممنوع است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s