چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰

داورزنی: به زودی انتخابات پنج فدراسیون دیگر برگزار می‌شود

ساعت 24- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در یک هفته اخیر انتخابات پنج فدراسیون برگزار شده و به زودی انتخابات پنج فدراسیون دیگر نیز برگزار می‌شود تا سال آینده ثبات خوبی در فدراسیون‌های ورزشی داشته باشیم.

به گزارش وزارت ورزش و جوانان، محمد رضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در نشست مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۷ اظهار کرد: از همه فدراسیون‌های ورزشی کشور که بار اصلی ورزش را به دوش می‌کشند و با تمام مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها ناعادلانه در میادین مختلف آسیایی و جهانی برای ایران افتخار آفریدند تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: اگر اتفاق خوبی در کشور رقم می‌خورد و دل مردم شاد می‌شود در داخل فدراسیون‌ها و با زحمات آن‌ها رقم می‌خورد و ارزیابی ورزش کشور در بخش قهرمانی ارزیابی فدراسیونهاست. اگر خوب کار کرده باشیم ارزیابی مردم خوب است و اگر بد کار کرده باشیم مردم ناراضی هستند. دستگاه ورزش کشور در خصوص اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان جزو اولین دستگاه‌های کشور بود.

معاون وزیر ورزش تصریح کرد: هرچند که خیلی نظر مثبتی به اجرای این قانون در ورزش نداشتیم، اما به دلیل این که قانون به ما تکلیف کرده بود به سرعت آن را اجرا کردیم و بلافاصله برای ۱۰ فدراسیون که مشمول این قانون می‌شدند سرپرست انتخاب کردیم و انتخابات آن‌ها نیز در حال انجام است. در یک هفته اخیر انتخابات پنج فدراسیون برگزار شده و به زودی انتخابات پنج فدراسیون دیگر نیز برگزار می‌شود تا سال آینده ثبات خوبی در فدراسیون‌های ورزشی داشته باشیم.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s