چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲

دیدار پامپئو با فرستاده اپوزیسیون ونزوئلا در آمریکا

ساعت 24- وزیر امور خارجه آمریکا گفت که دیداری با نماینده رئیس‌جمهوری خودخوانده ونزوئلا داشته و درباره آخرین تحولات در حوزه انرژی در این کشور با او رایزنی کرده است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، ونزوئلا در روزهای گذشته با بحران جدی در حوزه انرژی مواجه بوده؛ به طوری که این کشور شاهد قطعی برق گسترده و پی‌درپی بوده است.

مایک پامپئو، رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: در شرایط قطعی برق در ونزوئلا، با کارلوس وچیو، نماینده این کشور مکالمه‌ای عالی داشتم و درباره ایده‌های او به منظور احیای بخش انرژی ونزوئلا گفت‌وگو کردم.

این در حالی است که الیوت آبرامز، نماینده ویژه آمریکا در امور ونزوئلا به تازگی اعلام کرد: واشنگتن در حال آماده شدن برای اعمال تحریم‌های قابل توجه علیه ونزوئلا در روزهای آینده است.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s