چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴

مصدومیت یک دختربچه در آتش‌سوزی منزلی در اهواز

ساعت 24- مدیرعامل آتش‌نشانی اهواز گفت: یک واحد منزل مسکونی ظهر امروز در منطقه صادقیه اهواز طعمه حریق شد که در این حادثه یک دختربچه مصدوم شد.

علی تراب پور مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اهواز اظهار کرد: یک واحد منزل مسکونی ظهر امروز در ساعت 12 و 52 دقیقه در منطقه صادقیه اهواز طعمه حریق شد که در این حادثه یک دختربچه مصدوم شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اهواز عنوان کرد: در اثر بی‌احتیاطی والدین و دودگرفتگی منزل، دختر بچه‌ای در منزل محبوس و بیهوش شد که تیم‌های عملیاتی به سرعت دختر بچه بیهوش را از محل خارج و تحویل عوامل امدادی اورژانس دادند.

وی افزود: نیروهای آتش‌نشانی با استفاده از لوله‌های آب‌رسان، شعله‌های حریق را در کانون مهار و سعی بر تخلیه دود از درون منزل به‌وسیله فن فشار مثبت کردند.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s