چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷

افزایش باورنکردنی سهام یووه با درخشش رونالدو

ساعت 24- هت تریک «کریستیانو رونالدو» در بازی یوونتوس مقابل اتلتیکو مادرید که به حذف تیم اسپانیایی از لیگ قهرمانان اروپا منجر شد، سهام بانوی پیر را یک شبه به اندازه 16 درصد افزایش داد.

روزنامه ایندیپندنت روز چهارشنبه نوشت: پس از اینکه یوونتوسی ها در بازی رفت با نتیجه 2 بر صفر مغلوب اتلتیکو شدند، آمار و ارقام به شکلی منظم در مسیری مخالف حرکت بانوی پیر قرار گرفت اما آنها برابر هواداران خودی در تورین لگام گسیخته و مهارنشدنی ظاهر شدند؛ جایی که رونالدو با به ثمر رساندن هر سه گل تیمش، 2 گل خورده در واندا متروپولیتانو را جبران و تیمش را در مجموع با نتیجه 3 بر 2 راهی مرحله یک چهارم کرد.

این در حالی است که راهیابی به جمع هشت تیم پایانی معتبرترین رقابت باشگاهی اروپا موجب شد تا درآمدهای بانوی پیر از قِبل راهیابی به این مرحله، صرف نظر از سایر عواید، به چیزی در حدود 10.5 میلیون یورو برسد؛ مبلغی که از عواید این تیم پس از راهیابی به مرحله یک هشتم چیزی معادل یک میلیون یورو بیشتر بود.

سهام یووه در ساعت 9:40 دقیقه صبح امروز، با گذر از بیشترین نرخ خود در اوایل ژانویه، 16 درصد افزایش یافت؛ این نرخ همانطور که پیش بینی می شد از سال 2013 تاکنون، در بهترین و بالاترین وضعیت خود قرار داشته است.

یوونتوس در حال حاضر توسط شرکت سهامی «اِکسور» که مالکیت آن در اختیار خانواده آنیلی است، اداره می شود؛ خانواده ای که 64 درصد از سهام باشگاه را در دست دارد.

هت تریک رونالدو علاوه بر این موجب شد تا او با رکورد «لیونل مسی» از حیث گل های زده در این فصل از رقابت ها (هشت) برابری کند.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s