جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷

بازیکن استقلال در جمع ۵ بازیکن برتر هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

ساعت 24- فرشید باقری بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران که در دیدار با العین موفق به گلزنی شد در جمع ۵ بازیکن برتر هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه به پایان رسید و کنفدراسیون فوتبال آسیا طبق روال گذشته، در پایان این هفته بازیکنان برتر را انتخاب کرد.

طبق اعلام سایت AFC، عنوان برترین بازیکن هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به علا عباس مهاجم تیم الزورا عراق رسید که توانست در بازی با الوصل دو گل از پنج گل تیمش را به ثمر برساند. کنفدراسیون آسیا به این بازیکن نمره ۹.۹ داده است.

بعد از عباس، «شو ایتو» بازیکن تیم کاشیما، «ادگار» بازیکن تیم دائجو کره جنوبی و احمد جلال از تیم الزورا به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند. همچنین فرشید باقری هافبک تیم استقلال که در دیدار با العین موفق به گلزنی شد، از AFC نمره ۹.۱ گرفته و در رده پنجم قرار دارد.

کیسوکه هوندا، شویا ناکاجیما و بغداد بونجاح هم بعد از باقری در رتبه‌های بعدی جای دارند.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s