جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶

خانم و آقای اصفهانی براثر انفجار منزل جان باختند

ساعت 24-به علت انفجار در یک منزل مسکونی که صبح امروز رخ داد، یک خانم و آقا اصفهانی جان باختند.

صبح امروز به علت انفجار در یک منزل مسکونی در محدوده خیابان جابر انصاری یک خانم و آقا جان باختند.

در این حادثه که علت آن مشخص نیست، یک خانم 45 ساله و یک آقای 50 ساله در پی این انفجار جان خود را از دست داند.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با تائید این خبر اظهار کرد: ساعت 9:22 به ستاد مرکزی آتش‌نشانی در شهر اصفهان اعلام یک انفجار در خیابان بهاران شد که 3 دقیقه بعد نخستین ماشین گشتی ما به محل حادثه اعزام شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی اصفهان ادامه داد: به گفته اورژانس قبل از رسیدن ماشین آتش‌نشانی هر دو نفر فوت شده بودند که آثار سوختگی هم نداشتند.

وی بیان کرد: حادثه در یک خانه ویلایی رخ داده که موج انفجار کمی آتش‌سوزی هم به وجود آورده بود و باتوجه به اینکه احتمال تخریب هم داده می‌شد، از سه ایستگاه تیم‌های آتش‌نشانی اعزام شدند.

کاوه‌آهنگران در مورد علت حادثه نیز گفت: علت حادثه هنوز مشخص نیست و یک تیم کارشناسی از خود آتش‌نشانی و ادارات مربوطه درحال بررسی علت حادثه هستند.

به گزارش فارس، باتوجه به شواهد موجود و اظهارات مردم حاضر در صحنه ارتباط علت این حادثه با انفجار مواد محترقه مربوط به چهارشنبه آخر سال بعید به نظر می‌رسد.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s