سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

جاده چالوس امروز یک‌طرفه می‌شود

کرج چالوس

ساعت24 - رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده چالوس ساعت ۱۵ امروز سه شنبه ۲۸ اسفندماه یکطرفه می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲ بامداد روز امروز و فردا از مرزن آباد به کرج ممنوع می‌شود.

وی افزود: با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، رفت و امد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد امروز و فردا از کرج به مرزن آباد یکطرفه خواهد شد.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده‌های جاده کرج – چالوس و هراز کماکان ممنوع است، گفت: آمدوشد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳ فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به رودهن ممنوع است و از ساعت ۱۴ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک یکطرفه می‌شود.

وی گفت: تردد انواع تریلر‌ها از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ امروز و فردا از تهران به سوادکوه ممنوع است.

وی افزود: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام طرح نوروزی در جاده‌های کرج– چالوس، هراز، سوادکوه ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: مرکز کنتزل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s