سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴

ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران

ساعت 24-‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: طبق آخرین نقشه‌های دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری، ترافیک در لاین شمالی و جنوبی آزادراه کرج-تهران در محدوده پل فردیس تا پل حصارک سنگین است.رفت و آمد در محور کرج-چالوس روان گزارش می‌شود.

‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: رفت و آمد در برخی مقاطع آزادراه تهران-کرج سنگین است.

‌مهرداد جهانی گفت: طبق آخرین نقشه‌های دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری، ترافیک در لاین شمالی و جنوبی آزادراه کرج-تهران در محدوده پل فردیس تا پل حصارک سنگین است.

وی با اشاره به وضعیت تردد در محور کرج-چالوس اعلام کرد: رفت و آمد در محور کرج-چالوس روان گزارش می‌شود.

جهانی در پایان از مسافرانی که قصد تردد در محورهای کوهستانی استان دارند؛ خواست حتماً زنجیرچرخ و وسایل ایمنی به همراه داشته باشند.

گفتنی است روز گذشته پلیس راه البرز با اشاره به روند افزایش دما در استان اعلام کرده بود: نوسان دما و بارش برف درجاده کرج- چالوس خطر سقوط سنگ و بهمن را در این محور افزایش داده و بر همین اساس احتمال سقوط سنگ در این محور به خصوص محدوده امام چشمه تا کندوان وجود دارد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s