سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱

برنامه نوروزی احسان علیخانی از امشب شروع می‌شود

ساعت 24- ویژه‌برنامه نوروزی شبکه سه از امشب با حضور هنرمندان، ورزشکاران و برگزیدگان «عصر جدید» روی آنتن می‌رود.

 احسان علیخانی که سال ۹۷ را با پخش هشت قسمت ابتدایی بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران به پایان برد، به روال سال‌های گذشته، تهیه‌کنندگی و اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه سه سیما را به عهده خواهد داشت و تفاوت بزرگ این ویژه‌برنامه، پیوند میان عصرجدید و برنامه تحویل سال است.

این برنامه در دکور عصرجدید که رنگ و بوی عید و بهار گرفته، روی آنتن خواهد رفت و طبق اعلام روابط عمومی، از حال و هوای تمام‌ایرانی برخوردار خواهد بود و اقوام ایرانی حضوری پررنگ در قاب شبکه سه سیما خواهند داشت. هنرمندان و ورزشکاران محبوب هم مهمان علیخانی خواهند بود. به گفته دست‌اندرکاران برنامه غیر از این‌ها باید منتظر آیتم‌ها و اتفاقات متفاوت‌تری در این عصرجدیدِ نوروزی باشیم.

امشب (سه‌شنبه) از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲ بامداد و فردا شب (چهارشنبه) از حوالی ساعت ۷ عصر تا ۳ بامداد از شبکه سه پخش می‌شود.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s