سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳

رئیس پلیس تهران بزرگ:

متخلفان چهارشنبه سوری تا آخر تعطیلات در بازداشت می مانند

 سردار حسین رحیمی

ساعت 24- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: متخلفانی که امشب به بهانه چهارشنبه سوری مرتکب جرم و دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت خواهند بود.

سردار حسین رحیمی سه شنبه شب در جمع خبرنگار ان افزود: همچنین اگر فردی با خودرو مرتکب خلاف شود، خودرو وی تا پایان تعطیلات توقیف خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی از ساعت 15 امروز با حضور در بیش از 200 نقطه شهر در حال ماموریت هستند گفت: ٨٠ نقطه به طور ویژه رصد و کنترل می شود و پلیس برخورد قاطعانه با متخلفان خواهد داشت.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهارداشت: یک کودک 14 ساله امروز بر اثر انفجار مواد محترقه دچار مصدومیت شده است و دو خودرو نیز دچار آسیب شده اند.

** استقرار نیروهای کلانتری های پایتخت در محلات
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت نیز گفت: از ساعت 15 امروز نیروهای کلانتری ها در همه محلات شهر تهران به منظور برقراری نظم و امنیت چهارشنبه آخر سال مستقر شده اند.
سردار کیوان ظهیری در گفت وگو با خبرنگاران افزود: پلیس مخالف شادی نیست اما خط قرمز ما هنجارشکنی و قانون شکنی است.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s