دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲

کلید ساز سیار تحولی در خدمات آنلاین

رپورتاژ آگهی / کلیدسازی سیار نوعی خدمات رسانی نوین و آنلاین است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و یا قفل گاوصندوقتان دچار مشکل شده باشد.

بردن گاو صندوق نزد کلید ساز شما را دچار دردسرهایی می کند و یا ممکن است وقت و زمان شما محدود باشد برای رفع این مشکلات کافی است با یک تماس با مرکز کلید سازی سیار، آدرس محل مورد نظر خود را اعلام نمایید. این مرکز در اغلب ساعات شبانه روز نیرو هایی متخصص آماده به کار در سراسر شهر دارد که در کوتاهترین زمان خود را به شما می رساند و هر دری که مد نظرتان است را باز می کند.

کلیدسازی سیار

کلیدسازی سیار نوعی حرفه ی خدماتی است که به منظور سرعت بخشیدن به باز کردن در های مختلف راه اندازی شده است. افرادی که با عنوان کلیدسازی سیار در تمام شهر آماده ی باز کردن انواع درب های اتوماتیک؛ معمولی؛ درب ماشین ؛ درب گاو صندوق و غیره هستند؛ را کلید ساز سیار می گویند؛ دیگر با فراموش کردن کلید یا سوئیچ خود نیازی نیست ساعتها منتظر کلید ساز بمانید بلکه با یک تماس با مرکز کلیدسازی سیار می توانید تقاضا کنید فردی در محل حاضر شود و مشکل شما را حل کنند. با این شیوه دیگر زمان زیادی پشت درب بسته نخواهید ماند. خدمات کلید سازی سیار گسترده بوده و شامل تمام درب های ضد سرقت؛ دیجیتالی و مکانیکی می شود. محدوده پوشش دهی این مراکز کل شهر است و خدمات ویژه ای در زمینه باز کردن قفل ها در تمام ساعات شبانه روز می دهد؛ یکی از بزرگترین مزایای تماس گرفتن با کلید سازی سیار سرعت در انجام کار و هزینه مناسب است.

کلید سازی سیار

کلید ساز سیار کیست؟

افراد حرفه ای و خبره ای که در سطح شهر زیر نظر دفتر کلید سازی سیار مورد پذیرش قرار گرفته اند و به صورت منطقه ای آماده خدمت رسانی هستند. این افراد، متخصص در ساخت انواع کلید ها می باشند، پیشرفت علم باعث شده قفل های مختلف دیجیتالی و الکترونیکی زیادی به بازار بیاید؛ سوییچ های کد دار برای ماشین ها و قفل هایی که با کارت و اثر انگشت باز می شوند همه در راستای افزایش امنیت به خدمت جامعه در آمده اند. اما چه خواهد شد اگر سوییچ کد دار یک ماشین گم شود و یا کارت یک قفل الکترونیکی دچار مشکل شود؟ آیا راهی برای استفاده مجدد از وسایل خود را نخواهید داشت؟ مسلما که این چنین نیست. راحت ترین راهی که در زمان کمی شما را به نتیجه برسید و زمان زیادی وقت شما پشت در بسته نگذرد تماس با یک کلید ساز سیار است. یک کلید ساز سیار در محل سکونت و یا محل کار شما حضور پیدا می کنند و با پیشرفته ترین دستگاهها انواع کلید کامپیوتری، معمولی، گاو صندوق و بوفه و سوییچ ماشین های داخلی و خارجی را می سازند و هر در بسته ای را برایتان باز خواهند کرد. هر زمانی از شبانه روز که نیاز به یک کلید ساز دارید می توانید با یک تماس تقاضا کنید این افراد در محل حاضر شوند.

قفل سازی سیار

قفل سازی سیار نیز زیر نظر دفتر کلیدسازی سیار عملکردی مشابه دارد یعنی شما در هر زمان از شبانه روز که دچار مشکل شدید، می توانید به قفل ساز سیار تماس بگیرید و آنها نیز در محل برای رفع مشکل شما حاضر شوند. قفل سازی سیار مانند کلیدسازی سیار با هدف سرعت بخشیدن به حل مشکل دیگران راه اندازی شده است. این افراد نیز با همراه داشتن تجهیزات پیشرفته و لازم انواع قفل های درب های ضد سرقت؛ دیجیتالی، قفل آویز و کتابی و سیلندری و هوشمند را در زمان کوتاهی باز می کنند بدون اینکه به در یا بدنه کار آسیبی وارد آید. در صورت نیاز توپی قفل ها را تعویض می نمایند و اگر قفل نیاز به تعمیر داشت، آنها را تعمیر می کنند. خدمات متنوعی و تخصصی که این افراد ارائه می دهند شامل نصب و تعمیر انواع قفل های ایمنی؛ قفل برقی، ایموبلایزر ها و ساخت انواع ریموت های مشابه نمونه اصل نیز می باشد.

قفل ساز سیار

قفل ساز و کلیدساز سیار افرادی هستند که در دفتر کلیدسازی سیار اعلام آمادگی و ثبت نام کرده اند و پس از اینکه هویت و تخصص آنها مورد ارزیابی قرار گرفت، جهت حل مشکلات مردم در قسمت های مختلف شهر به صورت آنلاین آماده خدمت هستند. این افراد متاهل هستند و سوء پیشینه ندارند و امانتدار شما در باز کردن انواع قفل منازل؛ اتومبیل ها و یا درهای بسته هستند. قفل ساز سیار فردی است که خدماتی از قبیل باز کردن انواع دربهای ورودی مجتمع ها و آپارتمان ها و باز کردن دربهای چوبی و در های ضد سرقت؛ ساخت انواع کلید و سوییچ کددار و بدون کد؛ تعمیرات قفل های مختلف و باز کردن گاو صندوق و تعمیر و نصب قفل های ساختمانی، دفتری و ...مهارت دارند و علاوه بر باز کردن در ها به تعمیر قفل ها بدون ایجاد آسیب کمک می کند. این قفل ساز ها علاوه بر سرعت؛ قابل اعتماد و متعهد و در کار خود حرفه ای هستند و قادرند هر نمونه قفل هوشمند و غیر هوشمندی که وجود دارد را باز یا تعمیر نمایند. با وجود اینکه به سرعت در محل حضور می یابند قیمت خدماتشان مناسب تر نسبت به سایر کلید سازها است.

 

 

 

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s