چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹

نصیرزاده: شفر هم گل استقلال را آفساید می‌گرفت!

ساعت 24- مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی گفت: در بازی مقابل استقلال یک گل آفساید خوردیم که اگر شفر هم کمک‌داور بود این توپ را آفساید می‌گرفت.

 هوشنگ نصیرزاده بعد از شکست یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل استقلال در هفته بیست و ششم لیگ برتر راجع به اینکه مالکیت دو باشگاه ماشین‌سازی و تراکتورسازی برای زنوزی است و در این بازی ماشین‌سازی قصد داشت هر طور که شده نتیجه بگیرد تا راه برای تراکتورسازی باز شود، گفت: اگر ما این بازی را پیروز می‌شدیم هم به نفع سپاهان، هم پرسپولیس و هم پدیده بود. در این باره یک بُعدی نگاه نکنید، ما در این بازی یک گل آفساید خوردیم که اگر شفر هم کمک‌داور بود این توپ را آفساید می‌گرفت.

وی درباره اینکه آیا ماشین‌سازی در ادامه مسابقات به نفع تراکتورسازی بازی خواهد کرد یا خیر؟ گفت: بهتر است افکارتان را عوض کنید. من یکبار پاسخ این سوال را دادم، اگر مقابل استقلال پیروز می‌شدیم به نفع تیم‌های سپاهان، پدیده و پرسپولیس هم بود، این موضوع را می‌توانید از خود این تیم‌ها هم سوال کنید.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی راجع به قضاوت سیدعلی در این دیدار و اینکه استقلالی‌ها نسبت به یک خطای هند اعتراض داشتند، گفت: صحنه‌ای که استقلالی‌ها به آن اعتراض داشتند توپ به دست بازیکن ما برخورد کرد و هند حساب نمی‌شد. در نیمه اول از قضاوت سیدعلی راضی نبودم چرا که در این نیمه او بیشتر تماشاگر بود تا داور، اما در نیمه دوم قضاوتش به نسبت نیمه اول بهتر شده بود. در ثانیه اول نیز یک خطا به روی بازیکن ما رخ داد که نمی‌دانم داخل محوطه بود یا خارج، اما سیدعلی در کل داوری است که کم خطا و پنالتی می‌گیرد و این موضوع امروز به ضرر ما تمام شد.

نصیرزاده درباره سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا تراکتورسازی برای شکست استقلال، برای شما پاداشی در نظر گرفته بود؟ تصریح کرد: متاسفم برای این سوالی که شما مطرح می‌کنید.

وی درباره حضور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی برای حمایت از ماشین‌سازی عنوان کرد: ماشین‌سازی و تراکتورسازی هر دو نمایندگان فوتبال آذربایجان هستند و هواداران تراکتورسازی برای همین موضوع به ورزشگاه آمده بودند. همانطور که هواداران استقلال و پرسپولیس در بازی‌های آسیایی برای حمایت از تیم‌های یکدیگر به ورزشگاه می‌روند.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی  در خصوص توهین‌هایی که برخی هواداران استقلال به کنعانی‌زادگان داشتند، گفت: تماشاگران استقلال بسیار خوب و فهیم هستند. ما امروز با یک تیم بزرگ و آسیایی بازی داشتیم،‌ استقلال تیم قابل احترام و بزرگی است و نمی‌توان با ادبیات بدی با این تیم صحبت کرد.

نصیرزاده در رابطه با اینکه گفته می‌شود شخصی از باشگاه سپیدرود با شما تماس گرفته و راجع به موضوع محسن فروزان گفت‌وگو کرده‌اند، خاطر نشان کرد: آقایی به من زنگ زد که نمی‌دانم چه کسی بود، او به من گفت که اگر ما بودیم و از موضوعات خبر داشتیم به فروزان بازی نمی‌دادیم، اما این صحبت‌ها بعد از بازی انجام شد. او گفت که من با آذرنیا نیز صحبت کرده‌ام، اما من در جریان مسائل باشگاه تراکتورسازی نیستم.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s