پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱

بولتون: تحریم اخیر علیه ونزوئلا هشداری برای بازیگران خارجی است

نشست خبری "جان بولتون" مشاور امنیت ملی کابینه دونالد ترامپ در شهر تفلیس گرجستان

ساعت 24- مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد که تحریم های جدیدی که بر ونزوئلا اعمال شد، هشداری برای بازیگران خارجی در این کشور، از جمله روسیه است.

به گزارش راشاتودی «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا، اعلام کرد که آخرین تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا هشداری برای بازیگران خارجی است که از دولت مادورو حمایت می‌کنند.

بولتون گفت: اقدامات باید توسط سایر قدرت‌ها، از جمله روسیه، به عنوان یک هشدار در خصوص ارائه هر گونه کمک به دولت مادورو، که آمریکا آن را غیر قانونی می‌داند، تلقی شود.

وی افزود: اقدام اخیر روسیه در ارسال هواپیماهای نظامی به ونزوئلا، تهدیدی برای امنیت در این منطقه است. اقدام روسیه، تحریک آمیز و تهدیدی برای صلح بین المللی و امنیت است.

گفتنی است که آمریکا امروز تحریم‌های جدیدی را علیه بانک مرکزی ونزوئلا، با هدف محدود کردن معامله با آمریکا و قطع دسترسی آنها به دلار اعمال کرد.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s