پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

مدارس قم شنبه 31 فروردین تعطیل است/ دلیل: میزبانی شایسته از زائران

ساعت24 - رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم گفت: مدارس استان با تصمیم شورای تامین این استان به ریاست بهرام سرمست استاندار، روز شنبه 31 فروردین ماه جاری تعطیل است.

غلامرضا رضایی  افزود: با توجه به در پیش بودن جشن نیمه شعبان و حضور میلیونی زائران در شهر مقدس قم، تعطیلی مدرسه ها با هدف میزبانی شایسته از زائران مسجد جمکران و حرم حضرت معصومه(س) اتخاذ شده است.

وی اضافه کرد: بر همین اساس تمام مدارس سطح شهر و بخش های استان قم روز شنبه هفته آینده به میمنت میلاد مسعود امام زمان(عج) تعطیل می باشد.
جمعیت دانش آموزی استان قم در سال تحصیلی 98-97 حدود 255 هزار تن در بیش از یک هزار و 400 واحد آموزشی است که 95 درصد در شهر و پنج درصد در مناطق روستایی مشغول به تحصیل هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s