پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

کشف بیش از 2000 قطعه جوجه قاچاق در آستارا

ساعت 24- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا از کشف دوهزار و 90 قطعه جوجه زنده فاقدمجوز به ارزشی بالغ‌بر 60 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد نمازی  با اشاره به کشف 2090 قطعه جوجه قاچاق اظهار کرد: مأموران ایستگاه بازرسی سه‌راهی قلعه این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی نیسان و دو دستگاه پیکان وانت مشکوک‌ شده و آن‌ها را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در جریان بازرسی از خودروهای متوقف‌شده دوهزار و 90 قطعه جوجه زنده فاقدمجوز به ارزش 60 میلیون ریال کشف و توقیف شد، تصریح کرد: در این راستا سه نفر متهم 26، 38 و 48 ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون کلاه‌برداری، فعالیت شرکت‌های هرمی، خریدوفروش کالای قاچاق، مواد مخدر و حمل فرآورده‌های خام دامی و شیلاتی را با شماره تماس 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی شود.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s