چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۴ روزه در جاده‌های منتهی به شمال

ساعت24 - رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت تا روز شنبه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه از جاده‌های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

وی با بیان اینکه آمد و شد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود، افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ روز جمعه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه آمد و شد کلیه تریلرها کماکان در جاده هراز ممنوع اعلام شد، گفت: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت از جاده هراز ممنوع است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s