پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

پاسخ صدا و سیما در جواب انتقاد از پخش تبلیغاتی که با جان مردم بازی می‌کند: پول نداریم پس حق داریم

ساعت24 -حسام‌الدین آشنا، نماینده دولت در شورای نظارت بر صدا و سیما، به توییت یک تهیه‌کننده سینما در انتقاد از پخش تبلیغات تلویزیونی که با جان مردم بازی می‌کند، پاسخ داد.

حسام‌الدین آشنا، عضو شورای نظارت بر صداوسیما در واکنش به توییت یکی از تهیه‌کنندگان سینما که از نحوه نظارت بر تبلیغات مواد غذایی و آرایشی در این سازمان انتقاد کرده بود، گفت: «مکاتبه کرده‌ایم ، گزارش داده‌ایم ... پاسخ یک کلام است؛ پول نداریم پس حق داریم.»

سیدمحمود رضوی، تهیه‌کننده سینما در توییتی از نظارت بر تبلیغات در صداوسیما انتقاد و نوشته بود : «آیا جان مردم باید بازیچه سرمایه‌داری بشود؟ پس جایگاه نظارت کجاست؟ پیش از این کرم حلزون، برنج خاص (مخلوطی از پلاستیک و آرد برنج نامرغوب) و این روزها هم راهکار ریزش مو و رنگدانه مو؟»

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s