دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز:

واحد قیرسازی پالایشگاه تبریز آلایندگی ندارد

خبر

ساعت24 -مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز گفت: واحد قیرسازی پالایشگاه تبریز به هیچ عنوان آلایندگی ندارد و یکی از واحدهای تکمیلی این پالایشگاه نیز همسو با تکمیل زنجیره تامین، توزیع و محصولات راه‌اندازی شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پالایش نفت تبریز، غلامرضا باقری دیزج گفت: این واحد یکی از راهکارهای جایگزین برای مقابله با طرح‌های تحریمی بوده و با توجه به اینکه جایگزین تولید نفت کوره است، طرحی زیست محیطی نیز به شمار می‌آید.

وی افزود: این واحد با رعایت کامل اصول و قوانین و پس از انجام کنترل‌ها و بازدیدهای کارشناسی لازم مجوزهای قانونی را از مراجع ذی‌صلاح استانی و کشوری دریافت کرده و به هیچ عنوان آلایندگی ندارد و همه مطالب ارائه شده درباره آلایندگی این واحد غیرواقعی و غیرکارشناسی است.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز با اشاره به اینکه واحد قیرسازی پالایشگاه تبریز توجیه زیست محیطی، امنیتی، فنی و اقتصادی دارد، تصریح کرد: پالایشگاه تبریز با تولید چند محصول راهبردی و با ارزش افزوده، اعم از بنزین و گازوئیل یورو ۵ و سوخت هواپیما، در چنین شرایطی نباید متهم به آلایندگی شود.

باقری دیزج عنوان کرد: این شرکت برای دو سال پیاپی رتبه نخست زیست محیطی را در میان پالایشگاه‌های کشور به دست آورده که گواه بر اهتمام جدی و واقعی این شرکت در صیانت از محیط زیست و حرکت در مسیر توسعه پایدار است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s