دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴

محمد نوری در گفتگو با مهر:

مربی بعدی استقلال باید بهتر و قوی‌تر از شفر باشد

ساعت24- پیشکسوت آبی پوشان با بیان این که شفر از نظر فنی توقع را از استقلال بالا برده گفت: مربی بعدی حتما باید از شفر بهتر باشد.

محمد نوری اظهار داشت: بهتر است به جای صحبت در خصوص بازی امشب استقلال که تنها جنبه حیثیتی دارد در خصوص مسائل کلان‌تر این باشگاه صحبت کنم. آنچیزی که برای این تیم بسیار مهم است و مدیران باید آن را در اولویت قرار دهند، انتخاب سرمربی است.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: استقلال در زمان شفر بازی های خوبی انجام می‌داد و روند تیم باعث شد تا توقع از تیم بالا برود و این موضوع کار مدیران این مجموعه را برای انتخاب جانشینش سخت می‌کند.

عضو پیشین کمیته فنی آبی پوشان بیان داشت: در سال‌های گذشته اشتباهاتی در این باشگاه صورت گرفته که نتیجه آن در طول فصل دیده شده است. اگر این تیم شش هفت سال است که قهرمان نشده، یکی از دلایل مهمش همین تصمیمات نسنجیده در ابتدای فصول گذشته بوده است.

نوری با اشاره به تغییرات احتمالی در باشگاه بیان داشت: در حالی که همه دنیا به فرمولی به نام ثبات برای موفقیت رسیده‌اند چرا در استقلال باید اینقدر شاهد تغییر و تحول باشیم. من فکر نمی‌کنم این خبر صحت داشته باشد و امیدوارم در این فصل شاهد تغییرات دیگری در این تیم نباشیم. همان تغییراتی که در کادر فنی داشتیم فعلاً کافی است و تغییرات بیشتر باعث می شود تیم دیرتر به اهداف خود برسد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s