سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱

رحمانی فضلی: ایران خود را حافظ منطقه می‌داند/ امنیت منطقه یکپارچه است

ساعت24 -وزیر کشور گفت: ایران در امنیت بین‌الملل، خود را حافظ منطقه می‌داند و در این رابطه خوب عمل کرده است که امیدواریم با روند توأم با منطق و پایبندی به قوانین به گونه‌ای عمل کنیم که در منطقه دچار آسیب هایی نشویم.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در بیست و چهارمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، گفت: امنیت در منطقه یکپارچه است و نمی‌توان گفت که امنیت یک کشور خدشه‌دار شود و دیگر کشورها ثبات داشته باشند.

وی افزود: ایران در امنیت بین‌الملل، خود را حافظ منطقه می‌داند و در این رابطه خوب عمل کرده است که امیدواریم با روند توأم با منطق و پایبندی به قوانین به گونه‌ای عمل کنیم که در منطقه دچار آسیب‌هایی نشویم.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s