یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹

به منظور ارتقای سطح دانش فنی کارکنان فناوری و ارتباطات انجام شد

راه‌اندازی مجموعه آموزشی سامانه انتقال رادیویی دیجیتال (SDH) در شرکت آغاجاری

خبر

ساعت24 -مجموعه آموزشی سامانه انتقال رادیویی مایکروویو دیجیتال SDH به‌منظور ارتقای سطح دانش فنی کارکنان فناوری و ارتباطات در شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز آغاجاری راه‌اندازی شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز آغاجاری، یحیی اتابک، رئیس اداره فناوری و ارتباطات این شرکت گفت: با توجه به راه‌اندازی دو لینک رادیو مایکروویو دیجیتال SDH بین ایستگاه‌های راهبردی امیدیه به پاسارگاد و سربند برای بهبود وضع ارتباطات تلفنی تاسیسات نفت‌وگاز، ایجاد زیرساخت شبکه تترا و خطوط انتقال دیجیتال ۲ مگابیت برثانیه (E۱)، مجموعه آموزشی این سیستم در شرکت آغاجاری راه‌اندازی شد.

وی افزود: هم‌اکنون کارشناسان امکان مطالعه، یادگیری و تجربه کار با این سیستم‌ها را دارند و هم‌زمان با انجام فعالیت‌های روزانه در حال ارتقای آموزه‌های فنی و تخصصی خود در این زمینه هستند.

اتابک ادامه داد: این مجموعه آموزشی از دو سایت تشکیل شده که معادل یک لینک رادیو نقطه به نقطه است.

رئیس اداره فناوری و ارتباطات شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز آغاجاری اظهار کرد: از دیگر موارد استفاده این سیستم آموزشی امکان شبیه‌سازی ترکیب‌بندی کارت‌های مورد استفاده و پیکربندی نرم‌افزاری آنها در یک سایت است که پس از انجام مراحل مذکور صحت عملکرد کارت‌ها بررسی و پس از تائید استفاده می‌شود، همچنین در صورت خرابی کارت‌ها می‌توان به منظور بررسی و عیب‌یابی از این سامانه بهره برد.

وی تصریح کرد: این مجموعه آموزشی شرایطی را فراهم کرده است تا نیروهای جوان ضمن آشنایی با تجهیزات آنالوگ، همزمان سامانه‌های رادیویی دیجیتال را نیز بیاموزند و با صیانت از دارایی‌های سازمان، افزون بر کاهش هزینه‌ها، بهترین وضع نگهداری ممکن از تجهیزات و استفاده بهینه از آنها را در حال و آینده رقم بزنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s