پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

افزایش دوباره سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه از شنبه هفته آینده

وزش باد شدید

ساعت24 -‌رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور اطلاعیه جوی جدید این اداره کل گفت: از شنبه هفته آینده مجدد بر شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال استان افزوده می‌شود.

به نقل از هواشناسی سیستان و بلوچستان، علی ملاشاهی افزود: بر اساس آخرین الگوهای پیش یابی و مدل‌های جوی تا جمعه از سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال استان کاسته می‌شود اما مجدد از شنبه با تقویت جریانات شمالی بر شدت وزش این بادها افزوده می‌شود.

رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: پیش بینی می‌شود وزش این بادها به همراه گردوغبار، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا تا اواخر هفته آینده در شمال و نوار شرقی استان ادامه داشته باشد.

ملاشاهی ادامه داد: امروز به صورت موقت جریانات شمالی تضعیف می‌شود که در پی آن انتظار می‌رود ضمن کاهش سرعت وزش باد، در غالب نقاط استان افزایش ۳ تا ۶ درجه‌ای دما رخ دهد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s