شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

یارانه صدُم فردا واریز می شود

ساعت24 -صدمین یارانه نقدی از یکشنبه به حساب سرپرست خانوارها واریز خواهد شد.

بیست و ششمین روز از خرداد ماه، یارانه نقدی خانوارها واریز خواهد شد. این برای صدمین ماه پیاپی خواهد بود که اکثریت قاطع جمعیت کشور ۴۵هزار و ۵۰۰تومان دریافت می کنند. این سیاست که تحت عنوان هدفمندی یارانه ها از بیش از هشت سال است مورد اجرا قرار گرفته آن چنان با اهداف اولیه خود فاصله دارد که گویی طرحی دیگر به جای آن اجرا شده است. محاسبات نشان می‌دهد مجموع دریافتی افرادی که از ابتدا یارانه دریافت کردند به چهار میلیون و ۵۵۰ هزار تومان بالغ می شود.

علاوه بر این  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور نیز همراه با یارانه نقدی به حساب افراد مشمول واریز خواهد شد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s