پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷

اخراج استاد دانشگاه به خاطر توهین به بن سلمان و السیسی

ساعت24 -یک استاد دانشگاه ملک خالد در عربستان سعودی به علت توهین به محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور و عبدالفتاح السیسی، رئیس‌جمهور مصر از تدریس در دانشگاه منع شد.

روزنامه سبق چاپ عربستان به نقل از عبدالله حامد، سخنگوی دانشگاه ملک خالد نوشت یکی از اساتید این دانشگاه به علت توهین به عربستان و مقامات این کشور از دانشگاه اخراج و کمیته‌ای برای بازجویی وی تشکیل شده است.

کاربران شبکه‌های مجازی در عربستان بخش‌هایی از ویدیویی که در صفحه کاربری استادیار دانشگاه ملک خالد در توییتر منتشر شده بود را دست به دست کردند که در آن از بن سلمان انتقاد شده است.

استاد مذکور همچنین در توئیت‌های خود عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر را قاتل خواند و با اشاره به عکسی از السیسی در کنار ولیعهد عربستان، گفت: السیسیِ قاتل از حضور در کنار دوستان نزدیکش خرسند است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s