پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

لیونل مسی کلافه از وضعیت آرژانتین؛باید قطر را ببریم!

ساعت24 -کاپیتان تیم ملی آرژانتین اصلا شرایط خوبی در تیم ملی کشورش ندارد.

 تیم ملی آرژانتین بامداد امروز در دومین دیدار خود در رقابت های کوپا آمه ریکا مقابل پاراگوئه با نتیجه تساوی 1-1 متوقف شد و حالا شانس کمی برای صعود به مرحله بعد دارند. آن ها اگر می خواهند به دور حذفی کوپا برسند باید بتوانند قطر را ببرند و بعد امیدوار باشند که پاراگوئه مقابل کلمبیا متوقف شود.

لیونل مسی که تک گل تیمش مقابل پاراگوئه را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، به نظر می آید بیش از همه تحت فشار نتایج ضعیف تیم ملی کشورش قرار دارد و از وضعیت موجود اصلا راضی نیست. کاپیتان آلبی سلسته در مورد عملکرد تیمش در بازی امروز و همچنین شانس صعود به مرحله بعدی این رقابت ها گفت:«در شرایط پیچیده ای قرار داریم. تعداد زیادی از بازیکنان جوان تیم ملی آرژانتین چنین شرایطی را تا به حال تجربه نکرده اند اما ما باید سر خود را بالا گرفته و به بازی بعدی فکر کنیم، هدف ما غلبه بر قطر و صعود به دور بعدی رقابت های کوپا آمه ریکا خواهد بود. همه هدف ما بهبود شرایط و نمایشی موفق در بازی بعدی است. فکر می کنم می توانیم با غلبه بر قطر به دور بعد صعود کنیم.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s