چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱

پاداش مدال آوران توکیو سکه نخواهد بود

ساعت 24- وزیر ورزش و جوانان از نحوی پاداش مدال آوران المپیک و پارالمپیک توکیو به صورت ریالی خبر داد و گفت: این موضوع در ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک تصویب شد.

مسعود سلطانی فر در حاشیه نشست فعالان صنعت ورزش در گفت و گو با خبرنگاران در پاسخ به گلایه برخی مدال آوران از نحوی پرداخت پاداش گفت: پاداش‌ها را متناسب با منابعی که در اختیار داشتیم پرداخت کردیم و پرونده آنها بسته شده است.

وی در عین حال از نحوی پرداخت پاداش‌ها به مدال آوران توکیو به صورت ریالی خبر داد و گفت: با توجه به نوسان سریع قیمت سکه و ارز برای بازی‌های المپیک و پارالمپیک ٢٠٢٠ امکان پرداخت پاداش به صورت سکه وجود ندارد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: این موضوع در ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو بحث و آئین نامه آن به تصویب رسیده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s