پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

وعده پاداش ویژه وزیر ورزش به ملی‌پوشان والیبال

ساعت 24- وزیر ورزش و جوانان وعده داد در صورتی که تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت ها بتواند بر یکی از سکوها سه گانه قرار گیرد پاداش ویژه ای برای اعضای تیم در نظر خواهد گرفت.

«مسعود سلطانی فر» امروز (پنج شنبه) اعلام کرد: در صورت روی سکو رفتن تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹، پاداش ویژه‌ای به آنها اختصاص خواهد یافت.

به گزارش تارنمای وزارت ورزش و امور جوانان سلطانی فر با اشاره به حضور قهرمانان تیم ملی ایران در دور نهایی لیگ ملت‌های والیبال در آمریکا گفت: با وجود برخورد ناشایست مقامات آمریکایی با نماینده ایران، امیدوارم تیم ملی با روحیه‌ای بالا و آماده به میدان حریفان برود.

تیم ملی ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها به‌ترتیب روزهای جمعه ۲۱ و شنبه ۲۲ تیر از ساعت ۲:۳۰ بامداد در شیکاگو به مصاف لهستان و برزیل می‌رود.

ایرنا

برچسب‌ها

نظرات

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s