دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹

توقیف محموله کالای خانگی قاچاق در آب‌های آبادان

قاچاق کالا

ساعت24 -فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف یک فروند دوبه تجاری و کشف محموله ۴ میلیارد ریالی کالای قاچاق در سواحل آبادان خبر داد.

سردار لطفعلی پاکباز ، اظهار کرد: دریابانان آبادان، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب‌های ساحلی خوزستان، در یک عملیات برنامه‌ریزی شده موفق شدند یک فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشورهای حوزه خلیج فارس به مقصد بندر "چوئبده" در حرکت بود، را شناسایی و در دهانه بهمن شیر متوقف کنند.

فرمانده مرزبانی خوزستان افزود: در بازرسی از شناور توقیف شده ۳۰ دستگاه ماشین لباسشویی، ۲۵ دستگاه یخچال و ۲۲ دستگاه کولر گازی که قاچاق، بدون مجوز و جهت عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری ۶ متهم در این رابطه، گفت: کارشناسان، ارزش محموله کشف شده را بیش از ۴ میلیارد ریال ارزیابی کردند که پس از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع ذیصلاح شد.

پاکباز خاطرنشان کرد: دریابانان خوزستان با اشرافیت بر آب‌های ساحلی استان و کنترل دقیق شناورهای تجاری و صیادی، از ورود هرگونه کالای قاچاق جلوگیری می‌کنند.

منبع:ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s