جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

رئیس اتحادیه املاک: مشاوران املاک دلالِ سوداگر نداریم

ساعت 24- رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که در صنف مشاوران املاک دلالی که مانند نخود و لوبیا باعث سوداگری شود، نداریم گفت: سال گذشته ۱۷۲۰ بنگاه املاک متخلف با همکاری اداره اماکن تعطیل شدند.

 مصطفی فلی خسروی با بیان اینکه مشاوران املاک دلال هستند و بین فروشنده، خریدار و مالک و مستاجر کار دلالی را انجام می‌دهند، اظهار کرد: در برخی حوزه‌ها از جمله آهن، دلال آهن، نخود، لوبیا و... دلال داریم، اما در صنف مشاوران املاک دلالی که باعث سوداگر و سفته بازی می‌شود، نداریم.

وی با بیان این که سلطان سکه صراف نبود انا کارهای آنچنانی می‌کرد، افزود: مشاوران املاک برای خدمات رسانی به مردم هستند و مطابق ماده ۲۷ و ۲۸ قانون نظام صنفی چنانچه مرتکب تخلفی شوند با آن‌ها به شدت برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: سال گذشته ۱۷۲۰ بنگاه املاک متخلف با کمک اتاق تهران و اماکن بنگاه تعطیل شدند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان‌ای نکه بالاترین تعطیلی املاک متخلف را در این دوره داریم، تصریح کرد: این تخلفات شامل اضافه دریافت، عدم احراز مالکیت، استفاده از چک امانت گذاشته شده و... بوده است.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s