شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

اظهارات تند نماینده یزد: در مجلس را ببندید مردم بدانند مجلس ندارند/لاریجانی: این اجازه را رهبری دادند این را که دیگر نباید ایراد بگیرید

مجلس

ساعت 24-نماینده یزد گفت: مجلس در حال ضعیف شدن است و وقتی مجل در حال ضعیف شدن است نمی‌توانیم حرفی نزنیم.

 در جریان نشست علنی امروز مجلس و بررسی اصلاح برخی مواد آئین‌نامه داخلی مجلس درباره «موجه بودن سوال از وزیر» صباغیان نماینده یزد در مخالفت با این موضوع گفت: چرا ما با دست خودمان دستمان‌ را می‌بندیم و مجلس را  تضعیف می‌کنیم.

او با اشاره به موضوع رد شدن لزوم گزارش رئیس جمهور و وزرا در شورای هماهنگی اقتصادی گفت: پس در مجلس را ببندید حداقل مردم بدانند مجلسی وجود ندارد.

لاریجانی در این لحظه به صباغیان پاسخ داد: این اجازه را رهبری دادند این را که دیگر نباید ایراد بگیرید.

صباغیان در پاسخ به لاریجانی گفت: به هر حال مجلس در حال ضعیف شدن است. ما اطاعت امر رهبری را داریم و شما هم این را می‌دانید اما مجلس وقتی در حال ضعیف شدن است نمی‌توانیم حرفی نزنیم. من می‌گویم نمایندگان رای به تضعیف مجلس ندهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s