جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

روزهای سخت و کم فروغ لژیونر فوتبال ایران در لیگ جزیره!

ساعت 24-علیرضا جهانبخش هنوز نتوانسته در فصل جدید لیگ برتر انگلیس به میدان برود.

علیرضا جهانبخش در سال اول حضورش در باشگاه برایتون فصل خوبی را سپری نکرد. جهانبخش که به عنوان‌ آقای گل اردویسه هلند به لیگ برتر انگلستان آمده بود، بدون این که پاس گلی بدهد و یا گلی را به ثمر برساند فصل را به اتمام رساند. کریس هیتون سرمربی آن زمان برایتون به جهانبخش اعتقاد خاصی داشت و در بیشتر رقابت ها از لژیونر ایرانی در ترکیب اصلی بهره می برد.

نتایج ضعیف برایتون و بقا در آخرین هفته های لیگ جزیره سبب شد تا مسئولین باشگاه برایتون تصمیم به برکناری هیتون بگیرند. بدین ترتیب گراهام پاتر با قراردادی 4 ساله به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب شد.

عملکرد نه چندان خوب جهانبخش در برایتون باعث نارضایتی هواداران این باشگاه از لژیونر ایرانی شده است. با گذشت 2 هفته از شروع فصل جدید لیگ برتر انگلستان‌، جهانبخش جایی در فهرست 18 نفره برایتون ندارد.

جهانبخش باید تلاش کند که با سخت کوشی در تمرینات نظر سرمربی جدید را به خود جلب کند. هواداران برایتون انتظار زیادی از یکی از گران قیمت ترین بازیکن باشگاه خود را دارند. علیرضا جهانبخش برای ادامه حضورش در برایتون و لیگ جزیزه چاره ای جز بازگشت به دوران اوج خود ندارد. کسب اعتماد گراهام پاتر برای حضور در ترکیب اصلی و جلب رضایت هواداران این باشگاه چالش های دشوار لژیونر فوتبال ایران در فصل دوم حضورش در لیگ برتر انگلستان قلمداد می شود.

عدم استفاده از جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون می تواند در عملکرد وی تاثیر گذار باشد و آمادگی این بازیکن را به حداقل برساند. این مسئله تیم ملی فوتبال کشورمان را نیز دچار مشکل خواهد کرد و کادر فنی تیم ملی در دیدار های حساس آینده نمی تواند روی درخشش بازیکن ارزشمند خود حساب کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s