پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

گرفتار شدن 6 گردشگر در آب‌های تنگه هلت پلدختر

ساعت 24- رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: 6 گردشگر که برای تفریح، تنگه هلت این شهرستان را انتخاب کرده بودند، به دلیل ناآشنا بودن با منطقه در آب‌های این تنگه گرفتار شدند.

علی کیانی با اعلام این خبر اظهار داشت: این گردشگران اهل خرم‌آباد و استان همدان بودند که به دلیل عدم آشنایی با تنگه هلت، در آن گرفتار شدند.

وی افزود: اکیپی از پایگاه امدادی هلال احمر پل زال بلافاصله پس از اطلاع از موضوع به محل اعزام و موفق به نجات 2 نفر از گردشگران گرفتار شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: به دلیل سخت گذر بودن تنگه برای نجات 6 نفر دیگر، به نیروهای امدادی بیشتری نیاز است؛ از این رو از مرکز استان لرستان درخواست کمک شد.

کیانی افزود: نیروهای امدادی حاضر در محل علیرغم تلاش برای نجات گرفتار شدگان منتظر رسیدن نیروهای امدادی پشتیبانی به محل هستند.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s