پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲

سه تن براثر آتش‌سوزی خودرو جان باختند

ساعت 24- مسئول روابط عمومی هلال‌احمر استان کرمانشاه از وقوع یک فقره تصادف مرگبار در محور اسلام‌آبادغرب به گیلانغرب خبر داد و گفت: براثر این حادثه سه تن کشته و پنج تن نیز مصدوم شدند.

محمدامین عزیزی عصر پنجشنبه به ایرنا افزود: در این حادثه یک دستگاه اتوبوس با وانت پیکان، پژو ۴۰۵ و پژو پارس در محور اسلامآباد به گیلانغرب برخورد کرد.

وی تصریح کرد: در این حادثه سه تن از سرنشینان وانت پیکان براثر آتش سوزی خودرو جان باختند و پنج تن از سرنشینان دیگر خودروها نیز مصدوم شدند.

عزیزی گفت: امدادرسانی، رهاسازی و تحویل مصدومین به اورژانس توسط پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر گواور و گیلانغرب انجام شد.

براساس اعلام اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ فوت ناشی از تصادف در چهار ماه نخست امسال ۱۵۴ مورد بوده است که از این تعداد ۳۵ نفر زن و ۱۱۹ نفر مرد می‌باشد.

براساس این آمار میزان فوتی‌ها ناشی از تصادف در سال گذشته ۱۴۳ مورد بوده است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s