یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸

ایجاد شبکه اجتماعی تهران برای بیان مشکلات شهروندان

ساعت 24-شهرداری تهران دست به ایجاد یک شبکه اجتماعی برای بیان مشکلات شهروندان زده است.

، فرجود، رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران از ایجاد شبکه اجتماعی در پرتال شهرداری تهران خبر داده است. شبکه ای که شهروندان می توانند در آن، نظرات خود را بیان کنند و به بیان مشکلات شهری بپردازند.

فرجود در گفتگویی که داشت گفت: این دغدغه برای ما به عنوان دبیرخانه شهر هوشمند تهران همیشه مطرح بوده که چطور می شود مردم بیشتر بتوانند فرصت و فضای مناسب برای مشارکت با شهرداری داشته باشند. سامانه های قدیمی شهرداری از جمله ۱۳۷ و ۱۸۸۸ وجود داشته که بیشتر بستری برای ارائه شکایات و ایراداتی است که در شهر توسط مردم رصد می شود. ما سامانه جدیدی با عنوان «باهم» راه اندازی کردیم که تحت سامانه baham.tehran.ir برای مردم قابل مشاهده و استفاده است. محور این سامانه همین است، یعنی موضوعات، مسایل و پیشنهادهایی که مردم برای بهتر کردن شهر خود دارند و دوست دارند بیان کنند تا به نظر مدیران شهری برسد، در این سامانه بر مبنای مناطق و محلات قابل بیان است.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s